Zarzadzanie sieciami teleinformatycznymi

Zintegrowany system sprzedaży detalicznej został założony, licząc na nauk organizacje zarządzające dużymi sieciami sprzedaży. Dobre i wydajne zarządzanie sieciami sprzedaży to ogromne wyzwanie. Czerpanie spośród takiego sposobu umożliwia kadrze menedżerskiej wstęp do poszczególnych analiz i danych zarządczych.

Zwykłym pracownikom program dostarczać jest przyjazne narzędzie, zezwalające na efektywną działalność na wszystkich stanowiskach. Przez system sprzedaży jesteśmy szansa całościowo wdrożyć najnowocześniejsze rozwiązania na pełne etapy w biurze. Czerpiąc z planu mamy drogę w szkoła różnorodny usprawnić zarządzanie organizacji, zaczynając od sprzedaży detalicznej, poprzez dystrybucję, logistykę i rachunkowość, przebywając na prowadzeniu. Poprzez szereg szerokich możliwości program zbiera się w wszelkiego rodzaju sieciach sprzedaży, wznoszących się z kilkunastu, po kilkuset sklepów. Dobrze sprawdza się zarówno w lokalnych architekturach sprzedaży. Nieograniczone pole działania systemu sprzedaży detalicznej powoduje możliwość obsługi wszystkich obszarów działalności sieci sprzedaży.

W jego skład wchodzą inne elementy:

wielki i wielobranżowy system sprzedaży detalicznej,moduł Manager, którego znaczeniem jest kierowanie,program centralnego zarządzania magazynami i dystrybucją, gwarantuje on zarówno za jak najdłuższe wykorzystanie warunków panowania działalności gospodarczej.

Program jest i specjalistyczny, zintegrowany system finansowo-księgowy i personalno-płacowy, który za działanie ma dać kompleksową obsługę całych procesów zarządzania siecią sprzedaży detalicznej.

System sprzedaży detalicznej posiada także wiele wsparć dla użytkowników. Umożliwia wiele funkcji, które pomogą zrobienie zakupu. Wymienić można szereg zalet m.in. multimedialne stanowiska samoobsługowe dla mężczyzn, które przez zeskanowanie kodów kreskowych umożliwiają dokonanie szybkiej płatności za produkty.